Accent Prime Yüz

YÜZ ŞEKİLLENDİRME

İKİ ETKİLİ APLİKATÖR… SİNERJİK ETKİ…

Bu tedavi Ultrason ve Radyo Frekans teknolojilerini tek bir sistemde birleştiren yüz şekillendirme programıdır.

SpeedScult ve UniFace olmak üzere iki yenilikçi aplikatör, ödüllü vücut şekillendirme sistemi Accent Prime platformunda uyum içinde çalışır.

İki etkili aplikatör etkinliği arttırır, son derece hızlı bir şekilde güçlü tedaviler sağlar.

  • FDA Onaylı, Güvenli Uygulama
  • Kapsamlı Bilimsel Çalışmalarla Kanıtlanmış Etki
  • Aynı Seansta Çoklu Tedavi
  • Uzun Ömürlü, Etkili Sonuçlar
  • Ağrısız, Yan Etkisiz Tedavi
  • Kademeli Isıtma ve Entegre Soğutma ile Hasta Konforu
  • Tüm Cilt Tiplerine Uygun
  • Hızlı ve Kolay Uygulama
  • Tüm Mevsimlerde Uygulanır
  • Hemen Sosyal Yaşama Dönülür

Kullanım Alanları:

SpeedSculpt

Gıdıdaki Fazla Yağı Azaltma

Gıdı Toparlama

Yanak İnceltme

Cilt Elastikiyetini Arttırma

Küçük Alanlarda Selülit Tedavisi

UniFace

Yüz Germe

Boyun Germe

Boyun Sarkmalarını Giderme

Çene Konturunu Belirginleştirme

Cilt Elastikiyetini Arttırma

Uygulama Alanları:

SpeedSculpt

Yanak

Gıdı, Boyun

İç Kol

Uniface

Yüz

Gıdı

Boyun

Mükemmel Eşleşme: SpeedSculpt & UniFace

SpeedSculpt: Yüz ve küçük alanlarda kullanılmak üzere geliştirilmiş yenilikçi ultrason teknolojisidir. Yağ hacminin azaltılması ve vücut şekillendirmek amacıyla kullanılan Accent Prime UltraSpeed aplikatörünün küçültülmüş versiyonudur. Yüz ve küçük alanlardaki fazla yağ hacminin hızlı bir şekilde azaltılması ve bu alanların şekillendirilmesi için tasarlanmıştır.

Seçici lipoliz için geliştirilen bu teknoloji doku çevresindeki dirençli yağ hücrelerini hedefler. Yağ hacmini etkili bir şekilde azaltabilmek için tüm tedavi boyunca ultason enerjisini homojen olarak dağıtır.

SpeedSculpt
Uniface

UniFace: Cilt sıkılaştırmak, cildin elastikiyetini arttırmak amacıyla yüz için özel olarak geliştirilmiş yüksek yoğunlukta Radyo Frekans teknolojisidir.

Patentli unipolar Radyo Frekans teknolojisi, hastada rahatsızlığa neden olmadan cildin derin katmanlarına konsantre Radyo Frekans enerjisi sağlar, cildi sıkılaştırır. Özellikle boyun bölgesindeki sarkmaların giderilmesinde etkilidir.

SpeedSculpt ve UniFace aplikatörlerinin kombinasyonu yüz ve gıdı bölgesinde ideal bir çözüm sunar. Küçük ve ulaşılması güç alanlarda fazla yağı azaltmak ve cildi sıkılaştırmak için daha iyi sonuçlar verir. Bu sinerjik protokol, her biri kendine özgü avantajlara ve etkilere sahip iki farklı enerji kaynağını birleştirir ve uzun ömürlü etkili sonuçlar sağlar.

Uzman Görüşleri

‘’Küçük alanlarda çalışırken SpeedSculpt ve UniFace aplikatörlerini bir arada kullanıyorum. Bu aynı zamanda Ultrason ve Radyo Frekans gibi iki farklı teknolojiyi bir araya getirmemi sağlıyor. Bu iki teknoloji birbirini tamamlıyor ve böylece her bir teknolojinin kendi avantajından yararlanıyorum. Daha etkili bir tedavi ve daha iyi sonuçlar alıyorum. Bu protokolü küçük alanlarda nihai çözüm olarak görüyorum.’’

Dr.Guilherme de Almeida

Sirio Libanes Hastanesi  Sao Paulo, Brezilya

‘’Yüz ve küçük alanları tedavi ederken SpeedSculpt ve Uniface aplikatörlerini birlikte kullanmak, farklı ihtiyaçlar için gerekli iki farklı teknolojiyi bir arada kullanmamı sağlıyor. İki aplikatörün kombinasyonu hassas alanlarda bile daha fazla kontrol sağlıyor ve hastalarımın tedavi sonuçlarını büyük ölçüde geliştiriyor.’’

Dr.Pablo Naranjo MD, PhD

Elite Lazer Kliniği & NISA Hastanesi Lazer Bölümü Medikal Direktörü Madrid, İspanya