Accent Prime Nedir?

Kombine Teknolojilerle Kalıcı Sonuçlar

Accent Prime yüz ve vücut şekillendirme, cilt sıkılaştırma, cilt kalitesini arttırma ve selülit tedavisi için geliştirilmiş yenilikçi bir sistemdir.Sistem, Ultrason ve Radyo Frekans teknolojilerindeki yenilikleri bir araya getirerek doğal, etkili ve kalıcı sonuçlara sunar.

Accent Prime Odaklı Derinlik Kontrol Teknolojisi ile hedef dokuda odaklanmış ısıtma yaratır ve tedavi derinliğinin hassas bir şekilde kontrol edilebilmesini sağlar. Bu sayede cilt tipi, cilt kalınlığı ve endikasyona bağlı olarak tedaviler özelleştirilebilir, derin ve yüzeysel tedaviler birleştirilebilir veya kombine tedaviler uygulanabilir.

Yağ Hücrelerinin Hedeflenmesi

Accent Prime, UltraSpeed aplikatörü ile enine ve boyuna ultrason dalgalarının patentli bir kombinasyonunu sunar. Enine dalgalar cilt yüzeyini ısıtırken boyuna dalgalar da derin cilt tabakalarına yönelirler. Böylece hem derin hem de yüzeydeki yağ hücreleri hedeflenmiş olur. Ultrasonik dalgalar, çevre dokuyu koruyarak sadece hedef yağ hücrelerinde apoptoz yani programlı hücre ölümü gerçekleştirirler. Parçalanan yağ hücreleri lenfatik sistem tarafından doğal yolla vücuttan atılır. İlk seanstan itibaren inatçı yağ oranında azalma fark edilir.

Kolajen Liflerinin Hedeflenmesi

Accent Prime sisteminin UniBody aplikatörü,40,68 MHz gücünde yüksek Radyo Frekans enerjisini doğrudan hedef dokuya iletir ve dokudaki su moleküllerinin hızlı bir şekilde rotasyonuna neden olur. Bu rotasyon sonucu oluşan sürtünme, dokunun etkili ve güçlü bir şekilde ısınmasını sağlar. Cilt yüksek oranda sudan oluştuğu için bu mekanizma sonucu ortaya çıkan ısı, mevcut kolajen liflerinin büzülmesini sağlar ve bölgede hacimsel daralma meydana gelir. Aynı zamanda yeni kolajen üretimi de tetiklendiği için cildin elastikiyeti artar, cilt kalitesinde ve selülitlerde iyileşme sağlanır.