Accent Prime Nedir?

Konu estetik görünümün korunması olunca vücudumuzun bazı bölgeleri daha zorlayıcıdır. Yaş almayla beraber, karnımızın, bacaklarımızın, kalçamızın, kollarımızın, omuzlarımızın ve sırtımızın sahip olduğu cildimiz sıkılığını kaybedebilir ve gözle görülür aşırı yağlanmaya ve genel olarak istenmeyen bir görünüme sebep olur.

Odaklı Derinlik Kontrol teknolojisi ile Accent Prime™ kişinin cilt tipine gore otomatik olarak ayarlanan derinlik kontrolü sayesinde kişiye özel bir tedavi sağlıyor.

BACAK ve KOL UYGULAMASI

Accent Prime™ uylukların ve dizlerin iç tarafındaki yağ dokusuyla ve hassas ciltle başa çıkabilecek harika bir çözümdür. Ultrason ve radyo dalgası teknolojilerini bir araya getirerek bu oldukça zorlu bölgelerde bile hızla ve etkin şekilde sonuç alır, kolajen liflerini uyararak bacakları inceltip gerginleştirir. Size baştan ayağa enerji verir.

KARIN UYGULAMASI

Karın bölgesi bir kadının vücudundaki belki de en hassas bölgedir. Hareketsizlik, stres, zorlayıcı diyetler, gebelik ve yaş gibi etkenlerin tamamı herkesin gözünü korkutan “sarkmış karın” görünümüne katkıda bulunur. Cilde esnekliğini geri kazandırmada bazen zorlu egzersizler bile işe yaramayabilir.

Accent Prime™ ise karın bölgesindeki yağ fazlasını yok edip cilde sıkılığını ve esnekliğini geri kazandırarak harika sonuçlar verir. Düz karın ve ince bel artık sadece 20 dakika uzakta.