Sıkça Sorulan Sorular

Accent Prime yeni nesil Vücut/Yüz Şekillendirme programıdır.

Önce ultrasonik dalgalarla inatçı yağ hücrelerini parçalayarak bölgesel incelme sağlar. Ardından Radyo Frekans teknolojisinin yarattığı derin doku ısıtma ile kolajen liflerinin büzülmesi sağlayarak vücudu sıkılaştırır/yüzü gerer. Aynı zamanda yeni kolajen üretimi de aktive olur ve cilt kalitesi artar, selülitler tedavi edilir.

Ortalama 2 hafta ara ile 4-6 seans önerilir.

Diyet ve egzersize dirençli bölgesel yağ fazlalıklarından, sarkma, elastikiyet kaybı ve selülit gibi vücut şeklini bozan etkenlerden şikayetçi herkes Accent Prime uygulamasından yararlanabilir.

Yüz aplikatörlerinden ise gıdı ve yanaklardaki fazla yağ dokusundan, yüz ve boyundaki sarkmalardan şikayetçi olan ve daha belirgin çene hattına sahip olmak isteyen herkes yararlanabilir.

Accent Prime tüm cilt tiplerinde her mevsimde güvenle uygulanabilir.

Accent Prime, kademeli ısıtma teknolojisi ve kontakt soğutma sistemi ile ağrısız, konforlu bir uygulamadır. Hafif sıcak masaj hissi veren bir uygulamadır.

Accent Prime tüm cilt tiplerinde güvenle uygulanan FDA onaylı bir sistemdir. Hiçbir yan etkisi yoktur. Uygulamadan sonra sadece birkaç saat süren hafif eritem görülebilir. Hasta hemen sosyal yaşamına geri dönebilir.