Vücudunuzu Sevin Prime İncelme

Ultrason ve Radyo Frekans enerjisinin kombine edildiği Accent Prime birçok patentli teknolojiye sahiptir. Yağ dokusunda azalma ve vücut sıkılaşmasının aynı seansta gerçekleştiği bu uygulama 20 dakika süren, ağrısız, yan etkisiz, homojen ısı dağılımı ile son derece güvenli bir sistemdir. Fazla yağ dokusundan şikayetçi kişiler dışında diyet programlarına ve spora rağmen inatçı bölgesel fazlalıklarından kurtulamayan kişiler için de ideal bir yöntemdir.

Uygulamada hedef yağ dokusu ultrasonik ses dalgaları aracılığıyla optimum seviyede ısıtılır, enerji dokuda homojen bir şekilde dağılır ve inatçı yağ hücrelerinde apoptozis (programlı hücre ölümü) gerçekleşir. Daha sonra hedef dokuya Radyo Frekans enerjisi iletilir, dokuda kolajen ve elastin üretimini tetiklenir. Böylece aynı uygulamada hem inatçı yağ dokusunda azalma hem de vücut elastikiyetinde ve cilt kalitesinde artış meydana gelir. Selülit tedavisinde de etkili sonuçlara sahiptir.

‘’Prime İncelme’’ cerrahi yöntemlere kıyasla daha düşük maliyetli bir yöntemdir. Kısa uygulama süresi, uygulama sonrası hiçbir özel bakım gerektirmemesi, her mevsimde her cilt tipine uygulanabilmesi, morarma ve ödem gibi yan etkilerinin olmaması nedeni ile tercih edilen bir uygulamadır. Etkili ve klinik olarak kanıtlanmış sonuçlara sahiptir. Karın, mide, kalça, kol, kol iç bölgesi, omuz, bacak, bacak iç bölgesi, uyluk ve yüz dahil vücudun birçok bölgesinde uygulama yapılabilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir