Kusursuz Vücudun Peşinde

Herkes kusursuz bir vücuda sahip olmak ister.  Ancak ne yazık ki yaşam biçimi ya da genetik faktörlerden kaynaklı fazla yağlanma sorunuyla çokça karşılaşmaktayız. Bazen de diyet ve egzersiz programlarına rağmen giderilemeyen bölgesel fazlalıklar karşımıza çıkıyor. Fazla yağlardan kurtulmak kadar sıkılığını, elastikiyetini kaybetmiş vücutlar da estetik kaygılara neden oluyor. Kişi vücudundan memnun olmadığı zaman kendisini kötü hissediyor ve sosyal yaşamından da uzaklaşabiliyor. Liposuction ve lazer lipoliz gibi cerrahi yöntemler belli riskler taşıdığından, ameliyat sonrası belli bir süre istirahat gerektirdiğinden ve bazen de ekonomik nedenlerden dolayı günümüzde birçok kişi ‘’Ameliyatsız Vücut Şekillendirme ‘’ yöntemlerini tercih ediyor.

  Accent Prime, bilim ve teknolojide çığır açan bir yenilikle Ultrason ve Radyo Frekans teknolojilerinin kombine edildiği bir ‘’Ameliyatsız Vücut Şekillendirme + Vücut Sıkılaştırma ‘’ uygulamasıdır. Prime İncelme olarak da adlandırılan bu yöntemin sırrı; Ultasonik ses dalgalarıyla bölgesel yağ oranını azaltırken Radyo Frekans enerjisi ile de cildi sıkılaştırması. Bölgesel fazlalıklar, cilt sarkmaları, selülit gibi farklı problemlere aynı seansta çoklu tedavi imkanı sunan Prime İncelme’nin etkinliği klinik olarak kanıtlanmıştır. İlk seanstan itibaren cilt elastikiyetinde artış, bölgesel yağ oranında ve selülit görünümünde azalma 3 aya kadar iyileşerek artmaktadır. Ortalama 4 seans idealdir. Vücut yapısına göre 1-2 seans daha eklenebilir.

  Accent Prime karın, mide, kalça, basen, uyluk, diz içi, kol ve bacak içleri, sırt gibi vücudun farklı bölgelerinde kullanılabilir. Patentli Odaklı Derinlik Kontrol teknolojisine sahip bu sistem, cildin farklı tabakalarında odaklı ısıtma yapabildiğinden tedavi derinliğini hassas bir şekilde kontrol etme imkanı verir. Hedef dokunun belli bir derinlikte tedavi edilebilmesi ile etkili ve kalıcı sonuçlar elde edilir.