Daha İnce Görünün…Daha İyi Hissedin…

Accent Prime cihazı ile Prime İncelme vücudunuzun doğal hatlarını ortaya çıkaran, kıvrımlarınızı belirginleştiren yeni nesil bir vücut şekillendirme uygulamasıdır. Işık bazlı lazer sistemleri, radyo frekans ve ultrason cihazları alanında dünya çapında öncü teknolojiler sunan Alma Lasers tarafından 10 yıllık bir araştırma sonunda geliştirilmiştir. Etkinliği klinik olarak kanıtlanmış teknolojilerle uygulama yapan bu sistem vücut şekillendirmede güvenli ve etkili çözümler sunar;

Pürüzsüz Cilt + Belirgin Kıvrımlar + Fit Vücut

Öğle molası kadar kısa süreli (yaklaşık 20 dakika) bir uygulama olan Prime İncelme, yüksek hasta memnuniyet oranına sahiptir. Hakkındaki klinik çalışmalar cilt sıkılaştırma, sağlıklı kolajen üretimini arttırma, vücut şekillendirme ve selülit tedavisindeki etkinliğini kanıtlamıştır. Accent Prime, inatçı yağ oranında azalma sağlar ve vücut hatlarını gözle görünür şekilde ortaya çıkarır.

Ultrason ve Radyo Frekans teknolojilerinin bir arada kullanılması ile ağrısız, yan etkisiz, sosyal yaşamdan uzaklaşmadan etkili ve kalıcı sonuçlar elde edilir. Liposuction ve lazer lipoliz gibi cerrahi yöntemlere kıyasla daha ekonomik bir uygulamadır, anestezi gerektirmez. Cerrahi yöntemlerden sonra 2-3 hafta giyilmesi zorunlu olan korse kullanımına gerek yoktur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir