Ameliyatsız Vücut Şekillendirme + Vücut Sıkılaştırma

Accent Prime ‘’Ameliyatsız Vücut Şekillendirme’’ işlemlerinde kullanılan son teknoloji bir sistemdir. Derin doku ısıtması için Ultrason ve Radyo Frekans teknolojilerinin sinerjik etkisini kullanan Accent Prime ‘’İnce Kıvrımlar’’ yaratır. Farklı başlık seçenekleriyle özelleştirilmiş uygulamalar sunar. Hakkında yazılan klinik makalelerle etkinliği ve uzun süre kalıcı sonuçları klinik olarak da kanıtlanmıştır.

Vücut Şekillendirme, Cilt Sıkılaştırma, Selülit Tedavisi, Cilt Kalitesinde Artış amaçlı kullanılır.

Yağ Dokusu ( Adipoz Doku ) , yağ hücrelerini trigliserit formunda depolayan bir bağ dokusudur. Yağ dokusunun çoğu trigliseritler ve yağ asitlerinden oluşur. Accent Prime uygulaması cilt altı ve kas üzerindeki inatçı yağları hedefler. Ultrasonik ses dalgaları aracılığıyla derin doku ısıtması sonucu yağ hücrelerinde programlı hücre ölümü gerçekleşir. Parçalanan yağ hücreleri lenfatik sistem tarafından vücuttan atılır; inatçı yağ oranında azalma sağlanır. Ardından patentli Unipolar Radyo Frekans enerjisi ile kolajen üretimi tetiklenir. Yeni kolajen üretimi cilt sıkılaşmasını destekler.

İnatçı yağ oranında azalma ve vücut sıkılaşmanın aynı seansta gerçekleştiği Prime İncelme diye adlandırılan bu işlem sadece 20 dakika sürer. Uygulama öncesi ve sonrasında hiçbir özel bakım gerektirmeyen, ağrısız, acısız, yan etkisiz son derece konforlu bir uygulamadır. Yağ oranına, cilt kalınlığına bağlı olarak değişmekle birlikte ortalama 4-6 seans önerilir. Uygulamadan sonra 3 aya kadar vücutta incelme ve sıkılaşmanın kademeli olarak arttığı gözlenir. Optimum sonuçlar için kombine teknolojinin kullanıldığı Accent Prime tüm cilt t iplerinde yaz-kış uygulanabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir