Vücudunuzu Sevin Prime İncelme

Ultrason ve Radyo Frekans enerjisinin kombine edildiği Accent Prime birçok patentli teknolojiye sahiptir. Yağ dokusunda azalma ve vücut sıkılaşmasının aynı seansta gerçekleştiği bu uygulama 20 dakika süren, ağrısız, yan etkisiz, homojen ısı dağılımı ile son derece güvenli bir sistemdir. Fazla yağ dokusundan şikayetçi kişiler dışında diyet programlarına ve spora rağmen inatçı bölgesel fazlalıklarından kurtulamayan kişiler için de ideal bir yöntemdir.

Uygulamada hedef yağ dokusu ultrasonik ses dalgaları aracılığıyla optimum seviyede ısıtılır, enerji dokuda homojen bir şekilde dağılır ve inatçı yağ hücrelerinde apoptozis (programlı hücre ölümü) gerçekleşir. Daha sonra hedef dokuya Radyo Frekans enerjisi iletilir, dokuda kolajen ve elastin üretimini tetiklenir. Böylece aynı uygulamada hem inatçı yağ dokusunda azalma hem de vücut elastikiyetinde ve cilt kalitesinde artış meydana gelir. Selülit tedavisinde de etkili sonuçlara sahiptir.

‘’Prime İncelme’’ cerrahi yöntemlere kıyasla daha düşük maliyetli bir yöntemdir. Kısa uygulama süresi, uygulama sonrası hiçbir özel bakım gerektirmemesi, her mevsimde her cilt tipine uygulanabilmesi, morarma ve ödem gibi yan etkilerinin olmaması nedeni ile tercih edilen bir uygulamadır. Etkili ve klinik olarak kanıtlanmış sonuçlara sahiptir. Karın, mide, kalça, kol, kol iç bölgesi, omuz, bacak, bacak iç bölgesi, uyluk ve yüz dahil vücudun birçok bölgesinde uygulama yapılabilmektedir.

Ameliyatsız Vücut Şekillendirme + Vücut Sıkılaştırma

Accent Prime ‘’Ameliyatsız Vücut Şekillendirme’’ işlemlerinde kullanılan son teknoloji bir sistemdir. Derin doku ısıtması için Ultrason ve Radyo Frekans teknolojilerinin sinerjik etkisini kullanan Accent Prime ‘’İnce Kıvrımlar’’ yaratır. Farklı başlık seçenekleriyle özelleştirilmiş uygulamalar sunar. Hakkında yazılan klinik makalelerle etkinliği ve uzun süre kalıcı sonuçları klinik olarak da kanıtlanmıştır.

Vücut Şekillendirme, Cilt Sıkılaştırma, Selülit Tedavisi, Cilt Kalitesinde Artış amaçlı kullanılır.

Yağ Dokusu ( Adipoz Doku ) , yağ hücrelerini trigliserit formunda depolayan bir bağ dokusudur. Yağ dokusunun çoğu trigliseritler ve yağ asitlerinden oluşur. Accent Prime uygulaması cilt altı ve kas üzerindeki inatçı yağları hedefler. Ultrasonik ses dalgaları aracılığıyla derin doku ısıtması sonucu yağ hücrelerinde programlı hücre ölümü gerçekleşir. Parçalanan yağ hücreleri lenfatik sistem tarafından vücuttan atılır; inatçı yağ oranında azalma sağlanır. Ardından patentli Unipolar Radyo Frekans enerjisi ile kolajen üretimi tetiklenir. Yeni kolajen üretimi cilt sıkılaşmasını destekler.

İnatçı yağ oranında azalma ve vücut sıkılaşmanın aynı seansta gerçekleştiği Prime İncelme diye adlandırılan bu işlem sadece 20 dakika sürer. Uygulama öncesi ve sonrasında hiçbir özel bakım gerektirmeyen, ağrısız, acısız, yan etkisiz son derece konforlu bir uygulamadır. Yağ oranına, cilt kalınlığına bağlı olarak değişmekle birlikte ortalama 4-6 seans önerilir. Uygulamadan sonra 3 aya kadar vücutta incelme ve sıkılaşmanın kademeli olarak arttığı gözlenir. Optimum sonuçlar için kombine teknolojinin kullanıldığı Accent Prime tüm cilt t iplerinde yaz-kış uygulanabilir.

Daha İnce Görünün…Daha İyi Hissedin…

Accent Prime cihazı ile Prime İncelme vücudunuzun doğal hatlarını ortaya çıkaran, kıvrımlarınızı belirginleştiren yeni nesil bir vücut şekillendirme uygulamasıdır. Işık bazlı lazer sistemleri, radyo frekans ve ultrason cihazları alanında dünya çapında öncü teknolojiler sunan Alma Lasers tarafından 10 yıllık bir araştırma sonunda geliştirilmiştir. Etkinliği klinik olarak kanıtlanmış teknolojilerle uygulama yapan bu sistem vücut şekillendirmede güvenli ve etkili çözümler sunar;

Pürüzsüz Cilt + Belirgin Kıvrımlar + Fit Vücut

Öğle molası kadar kısa süreli (yaklaşık 20 dakika) bir uygulama olan Prime İncelme, yüksek hasta memnuniyet oranına sahiptir. Hakkındaki klinik çalışmalar cilt sıkılaştırma, sağlıklı kolajen üretimini arttırma, vücut şekillendirme ve selülit tedavisindeki etkinliğini kanıtlamıştır. Accent Prime, inatçı yağ oranında azalma sağlar ve vücut hatlarını gözle görünür şekilde ortaya çıkarır.

Ultrason ve Radyo Frekans teknolojilerinin bir arada kullanılması ile ağrısız, yan etkisiz, sosyal yaşamdan uzaklaşmadan etkili ve kalıcı sonuçlar elde edilir. Liposuction ve lazer lipoliz gibi cerrahi yöntemlere kıyasla daha ekonomik bir uygulamadır, anestezi gerektirmez. Cerrahi yöntemlerden sonra 2-3 hafta giyilmesi zorunlu olan korse kullanımına gerek yoktur.

20 Dakikada Prime İncelme

Dünyanın önde gelen lazer firmalarından Alma Lazerin geliştirdiği Accent Prime ‘’ Vücut Şekillendirme ve Vücut Sıkılaştırma ’’ teknolojilerindeki en yenilikçi uygulamadır. Ultrason ve Radyo Frekans teknolojilerindeki en son yenilikleri bir araya getiren bu sistem, doğal ve uzun süre kalıcı etkin sonuçları ile dikkat çekiyor.

Farklı vücut tipleri, farklı yaşam biçimleri için kişiye özel çözümler sunan Accent Prime, vücut şekillendirme uygulamalarını daha önce görülmemiş bir hızda gerçekleştiriyor. 20 dakika süren bir uygulama olan Accent Prime ağrısız son derece konforlu bir uygulama. Karın, mide, kalça, bacak, iç bacak, uyluk, kol, omuz bölgelerinde uygulanabiliyor.

Accent Prime birçok patentli teknolojiye sahip;

Patentli AlmaWave ses dalgaları aracılığıyla cildin farklı derinlikleri etkin ve güvenli bir şekilde odaklanmış olarak ısıtılıyor. Böylece enerji daha derin dokulara daha efektif olarak iletilebiliyor. ‘’Odaklı Derinlik Kontrol Teknolojisi’’ ise uygulama derinliğinin kontrol edilebilmesine imkan veriyor. Bu sayede etkili ve uzun süre kalıcı sonuçlar için istenilen derinlikte uygulama yapılabiliyor.

Patentli Cold Shear Waves™ teknolojisinde çevre dokuya zarar vermeden sadece seçili yağ hücresini hedef alan uzunlamasına ve enine dalgalar kombine ediliyor. Enine dalga titreşimleri, yağ hücre zarlarını bozarak yağ hücrelerinin parçalanmasını sağlıyor. Parçalanan yağ hücreleri lenfatik sistem tarafından doğal yolla vücuttan atılıyor. Bu sistemin avantajı; uzunlamasına ve enine dalgaların eş zamanlı olarak salınımı. Böylece uzunlamasına dalgalar cildin üst tabakalarını ısıtırken, enine dalgalar da ısının cildin derin tabakalarına iletilmesini sağlıyor.

Tüm bu patentli yeniliklere sahip Accent Prime ile kısa sürede ‘’Prime İncelme’’ sağlanıyor.

Kusursuz Vücudun Peşinde

Herkes kusursuz bir vücuda sahip olmak ister.  Ancak ne yazık ki yaşam biçimi ya da genetik faktörlerden kaynaklı fazla yağlanma sorunuyla çokça karşılaşmaktayız. Bazen de diyet ve egzersiz programlarına rağmen giderilemeyen bölgesel fazlalıklar karşımıza çıkıyor. Fazla yağlardan kurtulmak kadar sıkılığını, elastikiyetini kaybetmiş vücutlar da estetik kaygılara neden oluyor. Kişi vücudundan memnun olmadığı zaman kendisini kötü hissediyor ve sosyal yaşamından da uzaklaşabiliyor. Liposuction ve lazer lipoliz gibi cerrahi yöntemler belli riskler taşıdığından, ameliyat sonrası belli bir süre istirahat gerektirdiğinden ve bazen de ekonomik nedenlerden dolayı günümüzde birçok kişi ‘’Ameliyatsız Vücut Şekillendirme ‘’ yöntemlerini tercih ediyor.

  Accent Prime, bilim ve teknolojide çığır açan bir yenilikle Ultrason ve Radyo Frekans teknolojilerinin kombine edildiği bir ‘’Ameliyatsız Vücut Şekillendirme + Vücut Sıkılaştırma ‘’ uygulamasıdır. Prime İncelme olarak da adlandırılan bu yöntemin sırrı; Ultasonik ses dalgalarıyla bölgesel yağ oranını azaltırken Radyo Frekans enerjisi ile de cildi sıkılaştırması. Bölgesel fazlalıklar, cilt sarkmaları, selülit gibi farklı problemlere aynı seansta çoklu tedavi imkanı sunan Prime İncelme’nin etkinliği klinik olarak kanıtlanmıştır. İlk seanstan itibaren cilt elastikiyetinde artış, bölgesel yağ oranında ve selülit görünümünde azalma 3 aya kadar iyileşerek artmaktadır. Ortalama 4 seans idealdir. Vücut yapısına göre 1-2 seans daha eklenebilir.

  Accent Prime karın, mide, kalça, basen, uyluk, diz içi, kol ve bacak içleri, sırt gibi vücudun farklı bölgelerinde kullanılabilir. Patentli Odaklı Derinlik Kontrol teknolojisine sahip bu sistem, cildin farklı tabakalarında odaklı ısıtma yapabildiğinden tedavi derinliğini hassas bir şekilde kontrol etme imkanı verir. Hedef dokunun belli bir derinlikte tedavi edilebilmesi ile etkili ve kalıcı sonuçlar elde edilir.

Bölgesel İncelme & Selülit Tedavisi

Accent Prime, Ultrason ve Radyo Frekans Teknolojilerinin kombine edildiği yeni nesil vücut şekillendirme cihazıdır. Ultrason Teknolojisi yağ hücrelerini hedefleyerek bölgesel yağ oranında azalma sağlarken, Radyo Frekans Teknolojisi de kolajen sentezini uyararak vücudun sıkılaşmasını sağlar. Tedavi, daha etkili ve kalıcı sonuçlar için cilt altında birçok farklı derinliğe odaklanır. Kademeli ısıtma ve entegre soğutma sistemi sayesinde ağrısız ve konforlu bir uygulamadır. Tüm cilt tiplerine uygulama yapılabilir ve hastalar uygulamadan hemen sonra günlük aktivitelerine dönebilirler. Cerrahi yöntemlerden kaçınan kişiler için kısa uygulama süresi ile dikkat çeken Accent Prime yaklaşık 20 dakikalık bir uygulamadır. Ameliyatsız bölgesel incelme, selülit tedavisi, vücut konturlerini belirginleştirme, cilt dokusunu ve tonunu iyileştirme amacıyla tasarlanmıştır. Ayrıca cilt çatlakları ve yara izlerinin tedavisinde de başarılı sonuçlar elde edilmektedir.

Ultrason Etki Mekanizması

Accent Prime, yeni nesil Ultrason Teknolojisine sahiptir. Ultrason, tedavi alanı boyunca homojen dağılan dalgalanma benzeri dalgalar kullanır. Bu teknoloji, yağ hücrelerinin zarlarını kontrollü bir şekilde bozar ve yağ hücreleri parçalanır. Yağ bileşenleri lenfatik sistem yoluyla vücuttan atılır. Geniş bir kapsama alanına sahip başlık sayesinde uygulama süresi yarı yarıya kısalır.

Radyo Frekans Etki Mekanizması

Radyo Frekans enerjisi, cilt altında özenle seçilmiş seviyeleri ısıtmak için kullanılır. Bu sayede cilt altı dokularda kontrollü termal hasar yaratılır ve yeni kolajen oluşumu tetiklenir. Yeni kolajen üretimi ile cilt sıkılaşır, cilt kalitesinde iyileşme sağlanır. Vücut şekillendirmede dermal ısıtma, ameliyata alternatif etkili bir yöntemdir ve çevre dokulara zarar vermez.

Accent Prime uzun ömürlü kalıcı sonuçlar için bu iki teknolojinin sinerjik etkisinden yararlanır. Etkinliği klinik çalışmalarla kanıtlanmıştır. Tedavi edilecek alandaki yağ fazlalığına ve ne amaçla kullanılacağına göre seans sayısı değişir, ortalama 4-6 seans uygulanır. Genellikle ilk uygulamadan sonra bölgesel incelme fark edilir. Her seanstan sonra incelme artarak devam eder. Karın, kalça, basen, bel, uyluk gibi bölgelerde incelme, kol ve üst bacak sarkmalarında cilt sıkılaştırma ve bacaklarda selülit giderme amaçlı kullanılır.

Birleşik teknolojilerin gücüyle etkili ve kalıcı sonuçları, kısa uygulama süresi, ağrısız ve konforlu bir uygulama olması nedeniyle Accent Prime günümüzün en çok tercih edilen vücut şekillendirme uygulamalarından biridir.