20 Dakikada Prime İncelme

Dünyanın önde gelen lazer firmalarından Alma Lazerin geliştirdiği Accent Prime ‘’ Vücut Şekillendirme ve Vücut Sıkılaştırma ’’ teknolojilerindeki en yenilikçi uygulamadır. Ultrason ve Radyo Frekans teknolojilerindeki en son yenilikleri bir araya getiren bu sistem, doğal ve uzun süre kalıcı etkin sonuçları ile dikkat çekiyor.

Farklı vücut tipleri, farklı yaşam biçimleri için kişiye özel çözümler sunan Accent Prime, vücut şekillendirme uygulamalarını daha önce görülmemiş bir hızda gerçekleştiriyor. 20 dakika süren bir uygulama olan Accent Prime ağrısız son derece konforlu bir uygulama. Karın, mide, kalça, bacak, iç bacak, uyluk, kol, omuz bölgelerinde uygulanabiliyor.

Accent Prime birçok patentli teknolojiye sahip;

Patentli AlmaWave ses dalgaları aracılığıyla cildin farklı derinlikleri etkin ve güvenli bir şekilde odaklanmış olarak ısıtılıyor. Böylece enerji daha derin dokulara daha efektif olarak iletilebiliyor. ‘’Odaklı Derinlik Kontrol Teknolojisi’’ ise uygulama derinliğinin kontrol edilebilmesine imkan veriyor. Bu sayede etkili ve uzun süre kalıcı sonuçlar için istenilen derinlikte uygulama yapılabiliyor.

Patentli Cold Shear Waves™ teknolojisinde çevre dokuya zarar vermeden sadece seçili yağ hücresini hedef alan uzunlamasına ve enine dalgalar kombine ediliyor. Enine dalga titreşimleri, yağ hücre zarlarını bozarak yağ hücrelerinin parçalanmasını sağlıyor. Parçalanan yağ hücreleri lenfatik sistem tarafından doğal yolla vücuttan atılıyor. Bu sistemin avantajı; uzunlamasına ve enine dalgaların eş zamanlı olarak salınımı. Böylece uzunlamasına dalgalar cildin üst tabakalarını ısıtırken, enine dalgalar da ısının cildin derin tabakalarına iletilmesini sağlıyor.

Tüm bu patentli yeniliklere sahip Accent Prime ile kısa sürede ‘’Prime İncelme’’ sağlanıyor.